Okul Taşımacılığı

2010 yılında başladığımız Öğrenci Taşımacılığı hizmeti ile ülkemizin önde gelen okullarını servis ağımıza katarak hızla büyümeye devam ediyoruz. Sektördeki değişiklikleri sürekli takip eden, değişime ve gelişime açık çalışan kadromuz ile öğrencilerimize bu alandaki en iyi hizmeti sunuyoruz.

okul1
okul2

Öğrenci Taşımacılığının büyük bir sorumluluk olduğu bilinciyle, geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktayız. Anaokulundan liseye kadar güne ailelerinden sonra bizlerle başlayan öğrencilerimize, ev ve okulları arasındaki yolculuklarının güvenli ve konforlu olmasını sağlayarak, mutlu ve verimli bir güne başlamaları için gereken hassasiyeti gösteriyoruz.

Rehber ve sürücü eğitimlerinin, eksiksiz ve en üst düzeyde olması firmamızın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Eğitimli rehberler ve sürücülerimizle her gün binlerce öğrencimize huzurlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

GPS araç takip sistemimiz ile araçlarımızın konumlarını cep telefonunuz üzerinden kolaylıkla görebilir. Bu sistem sayesinde velilerimiz, sabah ve akşam olmak üzere servis araçlarının bekleme noktasına ne zaman geleceğini, öğrencilerin servis aracına binip binmediğini ve servis aracının okula saat kaçta giriş çıkış yaptığını kolaylıkla takip edebilmektedirler.

Her yolculuğumuza aynı dikkat ve ciddiyetle çıkıyor, yolculuk öncesinde tüm kontrollerimizi yaparak öğrencilerimize konforlu ulaşımı sağlıyoruz.

Start typing and press Enter to search